U bent hier

De antennes van het BuurtPensioen

Zoek een antenne in je buurt

medewerkers noordwijk

Antenne Brussel - Noordwijk

Buurthuis Millenium
Antwerpsesteenweg 150a 
1000 Brussel
T 02 430 66 45

Permanentie: dinsdag 14u-16u

buurtpensioen.noordwijk@gmail.com

Antenne Neder-Over-Heembeek

Lokaal Dienstencentrum ADO-Icarus
Peter Benoitplein 22
1120 Neder-Over-Heembeek
T. 0471 200 131

Permanentie: dinsdag 10u-12u30 & 13u-16u

buurtpensioen.heembeek@gmail.com    

Het BuurtPensioen in Jette

Antenne Jette

Centrum Viva!
Léon Theodorstraat 197
1090 Jette
T  0470 762 973

Permanentie : Maandag en donderdag 10u - 11u30

buurtpensioen.jette@gmail.com

Antenne Jette 2

GC Esseghem
Léopold I straat 329
1090 Jette
T 0484 48 41 18

Permanentie: Maandag 14u – 16u

buurtpensioen.magritte@gmail.com

Antenne Brussel Centrum

Antenne Brussel Centrum

S Punt . Van Artevelde
Van Arteveldestraat 129
1000 Brussel
T. 0490 49 39 20

Permanentie: donderdag 14u-16u

buurtpensioen.brusselcentrum@gmail.com

Antenne Laken

S Punt “Leopold”
Prins Leopold square
1020 Laken
T. 0490 49 48 05

Permanentie: dinsdag 14u-16u

buurtpensioen.laken@gmail.com

buurtpensioen_Elsene-Haytham en Henk

Antenne Elsene

Mosaïque XL
Sans Soucisstraat 114
1050 Elsene
T. 0479 78 72 96

Permanentie: maandag 12u30-14u30

buurtpensioen.elsene@gmail.com

buurtpensioen molenbeek

Antenne Molenbeek

Buurthuis Begijnenhuis
Begijnenstraat 49
1080 Molenbeek
T 0484 48 41 18

Permanentie: Donderdag 14u – 16u

Buurtpensioen.molenbeek@gmail.com

Antenne Evere

3 zen Age
Oleandergaard 61 
1140 Evere
T 0491 37 93 58

Permanentie : donderdag 10u – 12u

Buurtpensioen.evere@gmail.com

Antenne Marollen

Buurthuis Querelles
Wasserijstraat 32
1000 Brussel

Permanentie: dinsdag 12u - 15u

buurtpensioen.marollen@gmail.com