U bent hier

Team

Afsaneh Younespour

Medewerker administratie

afsaneh.younespour@kenniscentrumwwz.be
tel. +32 (0)2 413 01 44

Barbara Fruyt

Medewerker vrijwilligerswerk

barbara.fruyt@kenniscentrumwwz.be
tel. +32 (0)2 218 55 16

Charlotte Hanssens

Projectcoördinator Het BuurtPensioen

charlotte.hanssens@kenniscentrumwwz.be
tel. +32 (0)2 211 02 40

Cynthia van Thiel

Medewerker beleidsondersteuning

cynthia.van.thiel@kenniscentrumwwz.be
tel. +32 (0)2 413 01 54

Els Nolf

Medewerker diversiteit

els.nolf@kenniscentrumwwz.be
tel. +32 (0)2 413 01 48

Fatima Zeaaj

Medewerker administratie en informatiebeheer

fatima.zeaaj@kenniscentrumwwz.be
Tel. +32 (0)2 413 01 44

Freddy Carremans

Medewerker gegevensdeling

freddy.carremans@kenniscentrumwwz.be
tel. +32 (0)2 413 01 45

Germaine Vanderstappen

Medewerker onthaal en communicatie

germaine.vanderstappen@kenniscentrumwwz.be
tel. +32 (0)2 414 15 85

Herwig Teugels

Directeur

herwig.teugels@kenniscentrumwwz.be
tel. +32 (0)2 211 02 40

Jeroen Dries

Medewerker projectontwikkeling (te bereiken op maandag, dinsdag en donderdag)

Jeroen.dries@kenniscentrumwwz.be
tel. +32 (0)2 211 02 40

Johan Pletincx

Medewerker boekhouding

johan.pletincx@kenniscentrumwwz.be
tel. +32 (0)2 413 01 43

Karel Verstreken

Medewerker communicatie en vormgeving

karel.verstreken@kenniscentrumwwz.be
tel. +32 (0)2 413 01 55

Klaar De Smaele

Medewerker intersectorale netwerking

klaar.de.smaele@kenniscentrumwwz.be
tel. +32 (0)2 413 01 59

Luc Lampaert

Medewerker alternatieve woonvormen

luc.lampaert@kenniscentrumwwz.be
tel. +32 (0)2 211 02 40

Narges Ghiasloo

Medewerker HR en directiesecretariaat

narges.ghiasloo@kenniscentrumwwz.be
tel. +32 (0)2 211 02 40

Olivia Vanmechelen

Medewerker zorg en beleidsondersteuning

olivia.vanmechelen@kenniscentrumwwz.be
tel. +32 (0)2 211 02 40

Rebecca Thys

Medewerker sociale uitsluiting

rebecca.thys@kenniscentrumwwz.be
tel. +32 (0)2 413 01 58

Riet Decuyper

Medewerker vrijwilligerswerk

riet.decuyper@kenniscentrumwwz.be
tel. +32 (0)2 218 55 16

Sjoert Holtackers

Medewerker personen met een handicap en inclusie

sjoert.holtackers@kenniscentrumwwz.be
tel. +32 (0)2 413 01 46