U bent hier

De antennes van het BuurtPensioen

Het BuurtPensioen wordt zelfstandig

Vanaf 1 januari 2022 is Het BuurtPensioen – Pens(i)onsQuartier officieel een zelfstandige vzw. We maken dus niet langer deel uit van het Kenniscentrum WWZ. We verwelkomen je graag op onze nieuwe website www.buurtpensioen.beVeel leesplezier.
Het BuurtPensioen - Pens(i)onsQuartierteam

A partir du 1er janvier 2022, Het BuurtPensioen - Pens(i)onsQuartier est officiellement une asbl indépendante. Nous ne faisons donc plus partie de Kenniscentrum WWZ.
Nous vous invitons à visiter notre nouveau site web www.buurtpensioen.be. Bonne lecture.
L'équipe de Het BuurtPensioen - Pens(i)onsQuartier  

Zoek een antenne in je buurt

Antenne Brussel - Noordwijk

Buurthuis Millenium
Antwerpsesteenweg 150a 
1000 Brussel
T. 0484/16.69.14

Permanentie: dinsdag 14u-16u

buurtpensioen.noordwijk@gmail.com

Antenne Neder-Over-Heembeek

Lokaal Dienstencentrum ADO-Icarus
Peter Benoitplein 22
1120 Neder-Over-Heembeek
T. 0471 200 131

Permanentie: dinsdag en donderdag van 14u-16u30 

buurtpensioen.heembeek@gmail.com    

Antenne Jette

Centrum Viva!
Léon Theodorstraat 197
1090 Jette
T . 02 201 89 41

buurtpensioen.jette@gmail.com

Antenne Jette 2

Lokaal Esseghem 2,
Jules Lahayestraat  286/290, 1090 Jette
T 0484 16 69 24

 

Permanentie: Maandag 14u – 16u

buurtpensioen.magritte@gmail.com

buurtpensioen@kenniscentrumwwz.be 

Centre

Antenne Brussel Centrum

Buurthuis Washuis
Washuisstraat 1, 1000 Brussel
1000 Brussel
T. 0484/16.69.24

buurtpensioen@kenniscentrumwwz.be 
buurtpensioen.brusselcentrum@gmail.com

Permanentie: elke vrijdag 14u-16u

Antenne Laken

Contact: Saïda Rian
T. 0484/16. 69. 24

info@buurtpensioen.be

Elsene_picknick_TerKamerenAbdij

Antenne Elsene

GC Elzenhof
Kroonlaan 12
1050 Elsene
T. 0484 48 38 33
T. 0485 79 65 33

Permanentie: maandag 14u - 16u

buurtpensioen.elsene@gmail.com

buurtpensioen molenbeek

Antenne Molenbeek

Buurthuis Begijnenhuis
Begijnenstraat 49
1080 Molenbeek
T 0484 16 69 14

Permanentie: Donderdag 14u – 16u

Buurtpensioen.molenbeek@gmail.com

Antenne Evere - momenteel non-actief

Onze antenne in Evere is momenteel non-actief. 

3 zen Age
Oleandergaard 61 
1140 Evere
T 0491 37 93 58

Permanentie : donderdag 10u – 12u

Buurtpensioen.evere@gmail.com

Antenne Marollen

Le Bosch
Huidevettersstraat 116
1000 Brussel

T 0484/16 69 24

Permanentie: donderdag 14u - 16u

buurtpensioen.marollen@gmail.com

 

BuurtPensioen_Ganshoren

Antenne Ganshoren

Lokaal Joseph Peereboomlaan 6

1083 Ganshoren

T 0484/16.69.14

Permanentie: vrijdag 10u - 12u

buurtpensioen@kenniscentrumwwz.be